Şirket Profili

Firmamız Monoray Vinç Sistemleri 1 Tondan 100 Ton kapasiteye kadar çelik halatlı elektrikli vinçler ve köprü başlık gurupları, tek kiriş köprü vinçler, çift kiriş köprü vinçler, pergel vinçler, vinçler için uzaktan kumandalar, elektronik vinç kantarları, manyetik kaldıraçlar, vinçler için elektrik besleme sistemi olan kapalı baralarların satışı ve servisini yapmaktadır.

Vinç sistemleri ve diğer kaldırma ekipmanları konusunda sektörünün tanınmış en önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Bugün sadece Türkiye’nin her noktasında çalışmakta olan makinelerimizle değil Romanya, Azerbaycan, Kosova, Irak, Kazakistan, Bulgaristan ve Gürcistan gibi ülkelere makinelerimizi ihraç etmenin gururunu yaşamaktayız.

Vinç sistemleri ve vinç ekipmanları dalında global çözüm ortağı olan Firmamız; insaat, tekstil, kalıp, mermer, otomotiv, enerji, lojistik, havacılık ve gemicilik sektörü, demir- çelik, tersaneler, hidro- elektrik santraller, aluminyum endüstrisi, çimento, ambalaj, cam, döküm, makine, maden vs. çoğu sektöre 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Firmamız ürün kalitesinin yanı sıra geniş bayi ağı, Türkiye’nin her yerine montaj ve kurulumu, satış sonrası destek ve servisi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Monoray Vinç Sistemleri, kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Vinç sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Satılan her ürünün sorunsuz ve kesintisiz olarak çalışabilmesi satış sonrasında sağlanacak yedek parça desteğinin hızı çok önemlidir.

Bu bilinçle firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin yedek parçalarını stoklarında bulundurmaktadır.

Yedek parça departmanımız siz müşterilerine her türlü yedek parça tedariğini stoktan en hızlı şekilde gönderisini sağlamak üzere daima hazırdır. İhtiyacınız olan yedek parçalar en geç 1 iş günü içinde tarafınıza kargo veya ambar ile gönderilir.